قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

آگهی نامه

 

آگهی نامه

آگهی نامه یا نیازمندیها به مجموعه‌ای از تبلیغات دسته بندی شده گفته می‌شود که به روش‌های گوناگون در اختیارمشتریان قرارمی‌گیرند و به آن‌ها این امکان را می‌دهند که نیازهای روزمره خود را از طریق فهرست موضوعی آگهی نامه، بیابند. آگهی نامه‌ها به صورتهای مختلفی عرضه می‌شوند. از روش‌های سنتی انتشار آگهی نامه، روش چاپی و از روش‌های جدید و مدرن، آگهی نامه‌های یا همان ویژه نامه های اینترنتی را میتوان نام برد. 

 دو روش در آگهی نامه‌ها بیش تر رواج دارد:

درروش اول، صاحبان مشاغل، فروشندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات، شرحی از فعالیت خود را به مخاطبان معرفی می‌کنند و به جذب مشتری اقدام می‌کنند و در روش دوم، آگهی نامه‌ها نقش بنگاه‌های حراجی را بازی می‌کنند. بدین صورت که فروشنده محصول، مشخصات یک وسیله (معمولا مستعمل و دسته دوم) را در آگهی نامه درج می‌کند و کسانی که به وسیله معرفی شده نیاز دارند، آن را خریداری می‌کنند. که این مورد گاهی به صورت مزایده نیز ایجاد می‌شود.

آژانس تبلیغاتی ترمه

آژانس تبلیغاتی تمام خدمت ترمه در زمینه آگهی نامه کتاب هایی نظیر ؛کتاب صنعت وساختمان 1 - صنعت وساختمان 2 - آگهی نامه شهرک رازی اصفهان - مناطق آزاد 1 - مناطق آزاد 2 و ... را از خود بجای گذاشته است.

 
طراحی سایت