قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

مشاوره برند سازی


مشاوره برندسازی

برندسازی یا همان برندینگ، اهرم موثری است که یک نام و تصویر منحصر به فرد برای یک محصول یا کالای خاص در ذهن مشتریان تولید شود، همچنین متمایز کننده شما با رقبایتان است. این تصویر معمولاً از طریق کمپین های تبلیغاتی شکل می گیرد که دارای تم های ثابتی است. برندینگ یک حضور پررنگ و منحصر به فرد و خاص در بازار ایجاد می کند و مشتریان وفادار را به خود جذب می کند و محصول شما را از رقبایتان متمایز می نماید. آژانس تبلیغاتی ترمه با ارائه برنامه های واقعی و جامع به بالا بردن اثر بخشی برند (نام تجاری) شما کمک می کند. ما با انجام تجزیه و تحلیل های دقیق و مشاوره برندسازی متوجه می شویم که برند شما در چه زمنیه ای بهترین عملکرد را دارد و پس از آن با توجه به نیاز بازار و مشتریان، استراتژی های مناسبی جهت افزایش اثربخشی برندتان ارائه می دهیم. متخصصان مشاوره برندسازی آژانس ما، به شما کمک می کنند تا گام های درستی در جهت توسعه برند خود بردارید.

هدف اصلی از برندسازی چه برای محصولات چه برای خدمات و یا سازمان ایجاد ذهنیت و چشم انداز نسبت به حرفه و کسب و کار خود در ذهن مشتریان است، تا آنجایی که برطرف کردن نیازهای خود را در گرو همکاری با شما بدانند. گذاری در آینده یکی از ملزومات رسیدن به سطوح بالای این موارد است. برندسازی بهره گیری از هر فرصت و موقعیتی است تا بگوییم چرا مردم باید یک نام تجاری را نسبت به سایر برندها ترجیح دهند. برند یا نام تجاری‏ عبارت است از یک نماد، نام ، عبارت ، طرح یا هر ویژگی دیگری که تعیین کننده خدمات یا محصول خاصی باشد که به این وسیله از دیگر رقبا و محصولات یا نامهای تجاری دیگر متمایز میگردد.

مدیریت نام تجاری یا مدیریت برند Brand Management با داشتن دانش و آگاهی کامل از اصطلاح "نام تجاری" آغاز می‌شود، گر چه تمام موارد فوق الذکر برند یا نام تجاری را دربر می گیرد اما برای محقق شدن برندینگ یا همان برندسازی می بایستی سازمان ها نسبت به وعده داده شده متعهد باشند. این جمله در ظاهر ساده به نظر می رسد اما در عمل بسیار بسیار مشکل و دشوار است.

طراحی سایت